Bir kadının doğurganlığını direk etkileyen yumurta kalitesi artırma süreci minimum 90 gündür.

Kadın yumurtalıklarında bulunan yumurtaların sağlıklı ve verimli olmasını sağlayan hormonların dengesidir ve bu denge doğurganlık konusu için çok önemlidir. Bu hormonları olumsuz etkileyen sağlıksız beslenme, stres, genetik faktörler, metabolik rahatsızlıklar ve de çevresel faktörlere dikkat edilmesi gerekir. Bunlara ek olarak sağlıklı bir doğurganlık için:

– Vücutta verimli kan dolaşımı
– Düzenli ve temiz oksijen seviyesi
– Sağlıklı ve doğal beslenme 
– Sağlıklı ve düzenli adet döngüsü ile yumurtlama düzeni
– Dengelenmiş sağlıklı hormonların bir arada olması gerekir.

Bütünsel sağlık açısından yumurtalıklara destek olacak ve sağlıklı, kaliteli yumurta elde edilmesi için vücutta gerekli olan vitamin ve mineral takviyeleri de yumurtlamanın 90 gün öncesinden başlanarak uygulanmalıdır. 90 günlük Yumurta Kalitesi Artırma Programı ile sağlıklı yumurta elde edilmesi  sağlanır, yumurtada olabilecek dna hasarları onarılır ve erkekten gelecek sağlıklı spermler ile de mucizeniz için yolculuğa başlanır. Bu arada erkeğin sperminin de kaliteli olması için Sperm Kalitesi Artırma Programı ile süreç desteklenmelidir.

yumurta kalitesi artırma

Gebelik Öncesi Yumurta Kalitesi Artırma

Sağlıklı bir yumurtanın, yumurtlamaya kadar geçen süreci, aslında gebelik öncesi hazırlık için ortaya çıkan bir fırsattır. Her ay gerçekleşen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ise yine sizin elinizde. Dr. Murat Berksoy Concept tedavileri kapsamında bulunan özel bilgiler ve takviyeler ile yumurtalar en sağlıklı halde gebeliğe hazırlanıyor. Yumurtaların kalitesi ve verimliliği artarken, hasarları da onarılıyor. Ortaya çıkan sağlıklı embriyo ile de sağlıklı bir gebelik için süreç başlıyor.

Tekrarlayan Düşükler Önlenebilir

Gebeliklerde düşüklerin %60’ı kromozomal sorunları kapsayan genetik rahatsızlıklardan kaynaklanmaktadır. Bu sorunların çoğu da, sperm yumurta ile buluştuğu an ortaya çıkar. Tekrarlayan düşüklerin yaşandığı süreç, tüm çiftler için zor ve yıpratıcıdır. Sürekli kendini sorgulayan bir kadın ve erkek, toparlanmaya çalışan bir vücut hiç de kolay bir süreç değildir. Bu nedenle tekrarlayan düşükler yaşanmadan, gebelik düşünen aileler için hazırladığımız Yumurta Kalitesi Artırma Programı bu anlamda farklıdır.

Bağışıklığa bağlı üreme sağlığı konusunda yapılan testler size, vücudunuzda neler olduğu konusunda fikir verir. Bu testlerden çıkan sonuçlara göre vücudunuz üzerinde kontrolünüz olacak ve sorun yaşayan ve yaşatan ne varsa çok daha rahat bir şekilde sağlıklı hale getirilecektir. Çünkü tedaviler size özel planlanır.

Üreme bağışıklığı tedavisi ile hem sağlıklı gebelik oranları artmakta, hem de çiftler yıpranmadan sağlıklarına kavuşmaktadırlar. Altta yatan kök neden belirlenmeden, defalarca yapılan tüp bebek denemeleri olmadan, bünyeler yorulmadan yıpranmadan, üstelik sağlıklı embriyolarla gebelik elde etmek herkesin en doğal hakkı…

Dr. Murat Berksoy Concept olarak sağlıklı bir gebelik ve sonucunda sağlıklı bebekler için sizleri öncelikle bağışıklık sisteminizi onararak bütünsel sağlığınıza kavuşturuyoruz. Düşükler ya da defalarca yapılacak tüp bebek denemelerinden kurtarıyoruz. Genetik sorunları olmayan bebekler ile sizi anne baba olmaya hazırlıyoruz.

Yumurta ve Sperm Kalitesi Artırma Programları ile yumurta ve spermlerinizi yeniliyoruz!

Write a Reply or Comment